با متدلوژی های روز دنیا "جهانی فکر کن محلی عمل کن"

کلید به دست شدیم تاچیزی بنویسیم که نشون بده که تیم توسعه تاو سیستم چه متدلوژی های استفاده میکنند.

ما برای توسعه نرم افزارمون از تفکر اجایل (Agile) استفاده می‌کنیم و از بین متدهای اجایل، اسکرام (Scrum) رو انتخاب کردیم. این متد به ما کمک می‌کنه که پروژه هامون رو در قالب اسپرینت (Sprint) های متعدد مدیریت کنیم و محصول نهایی رو سریع تر و با کیفیت بیشتر تحویل بدیم.

توی جلسه هایی که قبل از هر اسپرینت برگزار میشه، مالک محصول (Product Owner) نیازمندی‌های تجاری (Business) سیستم رو توضیح داده و ما با توجه به اون توضیحات برای پیاده سازی نرم افزار از روش DDD (Domain Driven Design)  استفاده می‌کنیم.

برای تطبیق کامل کد با نیازمندی بیزنس، کیفیت کد و کارایی بیشتر برنامه، از رویکرد TDD(Test-Driven Development) و BDD (Behavior-Driven Development) استفاده می کنیم. در این رویکرد به جای اینکه ابتدا کد برنامه رو بنویسیم و بعد تستش کنیم، برعکس عمل می‌کنیم، یعنی ابتدا کد تست رو می‌نویسیم، بعد کدهای برنامه رو برای پاس کردن اون تست‌ها اضافه می‌کنیم. بنابراین با گام‌های کوچک با تست، فرآیند تولید نرم افزار رو تکامل می بخشیم.

در بخش UI ما سعی کردیم به سمت فریم ورکی بریم که برنامه طولانی مدت براش درنظر گرفته شده باشد. ما با انتخاب Angular  منبعی از کدهای اپن‌سورس(Open Source) و یه شبکه‌ی ارتباطی فعال در زمینه‌ی توسعه‌ی اون در اختیار خواهیم داشت و با استفاده از پشتیبانی شرکت گوگل، می‌تونیم اطمینان حاصل کنیم که نتیجه‌ی کارمون کیفیت بالایی خواهد داشت و از پشتیبانی‌ گسترده‌ای بهره‌مند خواهیم شد. برای بهبود رابط کاربری و القای حس امنیت به کاربر و افزایش سرعت در طراحی هم از متریال دیزاین گوگل استفاده می‌کنیم.